ННІ ЕМ

Перший тур програми бізнес-інкубації на Рівненщині завершено

Перший тур програми бізнес-інкубації на Рівненщині завершено

Бізнес-інкубатор, створений у партнерстві Західного бізнес-центру НУВГП та Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку (РРЦІР), пройшов черговий етап свого становлення.

Проекти, що були подані учасниками конкурсу «Перетвори ідею в гроші», пройшли експертизу та попередній відбір експертами бізнес-інкубатора. А 20 червня 2014 року в приміщенні РРЦІР відбулась презентація відібраних проектів та сформовано план розвитку проектних ідей.

Головною метою проведення заходу було встановлення стадії та глибини розробки проектів, а також готовності ініціаторів брати участь у подальшій роботі над перетворенням ідей в успішні стартами.

Під час заходу ініціаторами проектів було представлено 9 проектів. У результаті проведеного мозкового штурму ініціатори проектів отримали рекомендації щодо розвитку проектних ідей та уточнення бізнес-моделей проектів.

За результатами засідання бізнес-інкубатору учасники отримали завдання доопрацювати власні проектні ідеї із врахуванням зауважень та побажань експертів. Дві бізнес-ідеї біли визнаними як такі, що вже готові до впровадження. Учасникам було запропоновано подальший формат роботи бізнес-інкубатору – проведення тематичних тренінгів, формування бізнес-команд, індивідуальні консультації з розробки власного проекту із експертами (діючими бізнесменами) у відповідній галузі. Наступне засідання експертної групи бізнес-інкубатору заплановано у липні.

Хочемо нагадати, що реєстрація анкети проектів триває. Тому власники бізнес-проектів можуть долучитися до  програми бізнес-інкубації і надалі. Кожен проект отримає фахову експертну оцінку, а проекти, що отримають високий рейтинг будуть презентовані потенційним інвесторам.

Подати заявку на участь у програмі бізнес-інкубації

Стати учасником програми "Team Building для креативних людей"назад