Університет

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ СПІВПРАЦЯ МАН - З КОЛЕДЖЕМ!

Викладач комісії математично-природничих дисциплін Кондратюк Інна Володимирівна 12 листопада 2015 року прийняла участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації на базі Дубенського медичного коледжу.

Кондратюк І.В. як голова методичного об’єднання викладачів хімії та біології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації ознайомила присутніх із програмою засідання.  У програмі методичного об‘єднання виступили:

Василевич І.М. – викладач біології Дубенського медичного коледжу – про гурткову роботу як шлях до ініціативного і творчого освоєння навчального матеріалу в процесі вивчення біології.

Коритнюк О.М – викладач хімії Дубенського медичного коледжу – про експериментально-дослідну роботу як засіб заохочення пізнавального інтересу студентів при вивченні хімії.Кондратюк І.В. та Омельчук І.М. – керівник гуртка «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження». Вони розповіли про співпрацю ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з Малою академією наук (поєднання теоретичної та практичної діяльності). Гурток функціонує на базі Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП. Такий досвід співпраці в Україні використовується вперше. Було проведене відкрите засідання гуртка з використанням експериментально-дослідної роботи.

 

 

Наукова нива, яку студенти РЕТК НУВГП з гордістю пізнають 

 

24 вересня 2014 р. відбулася настановна сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді у Національному університеті водного господарства та природокористування, на якій були присутні студенти нашого коледжу:

Якубовський Станіслав Васильович - група 2РП

Швирид Анна Борисівна- група ЗО – 5

Кузьмич Олександр Русланович - група ЗО - 6

Опанасець Дмитро Миколайович- група ЗО - 6

Винятинський  Ігор Миколайович- група ЗО - 2

Бережна Світлана Леонідівна- група 2БО

Куц Євгенія Володимирівна- група 2БО

Із завданнями на перспективу та привітанням для юних манівців виступив начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський.

Віктор  Мошинський, доктор сільськогосподарських наук, професор, ректор Національного університету водного господарства та природокористуванняю, зазначив, що Рівненська Мала академія наук плідно співпрацює  з університетом та цілком може називатися кузнею найкращих кадрів.

Студенти РЕТК НУВГП плідно працюють на цій ниві впродовж останніх років та з інтересом пробують свої  сили у різних галузях наук. Тому чекаємо від них лише нових звершень та перемог.

 

Наші перші наукові здобутки

 

Своєрідний подарунок до Дня науки (17.05.2014р.) зробив Рівненський економіко-технологічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування.

У відповідності до наказу МОН України № 1554 від 05.11.2013р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013-2014 н.р.» наш коледж взяв участь у даному заході. 24-25.01.2014р. був проведений І етап   Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, секція: «валеологія», серед студентів РЕТК НУВГП. Переможницею стала студентка І курсу Войтович Ольга Русланівна. Вона була включена у ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який проходив у два етапи:

  1. Тестування.

  2. Захист наукової роботи.

Серед 28 учасників Войтович О.Р. посіла ІІІ місце з темою: «Вплив виробів легкої промисловості на фізичний та емоційний стан здоров’я людини», секція: «валеологія»; відділення: хімії та біології; базова дисципліна: біологія; науковий керівник: викладач біології та хімії РЕТК НУВГП Кондратюк Інна Володимирівна.

Обласним позашкільним навчальним закладом «Рівненською малою академією наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради була висловлена подяка за участь наших студентів, які стали призерами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України: Дем’янюку Віктору Володимировичу – заступнику директора з виховної роботи та Кондратюк Інні Володимирівні – викладачу біології та хімії.

Призначення премії голови Рівненської обласної державної адміністрації

Студентці ІІ-го курсу Рівненського економіко-технологічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування  Войтович Ользі Русланівні  було призначено премію голови Рівненської обласної державної адміністрації.

Студентка є призером ІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів Малої академії наук України у 2014 році.

Рівненський економіко-технологічний коледж вітає Войтович Ольгу та бажає їй нових перемог та злетів на науковій ниві.

Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП буде продовжувати працювати на ниві науки.