Університет
Циклова комісія філологічних дисциплін

Циклова комісія філологічних дисциплін

Дана циклова комісія утворена одночасно з навчальним закладом. До складу комісії входить 18 педагогів з вищою освітою, які викладають українську мову та літературу, українську мову (за професійним спрямуванням), англійську та німецьку мову (за професійним спрямуванням), світову літературу, культурологію, культуру молодого робітника.

  Більшість викладачів циклової комісії багато років працюють на освітянській ниві: Куришко Н.М., Назаренко Л.М., Надаховська О.Ф., Малашкевич С.В., Черниш Л.М., Садовська Н.М., Галайчук Р.Ф., Зелінська О.М. Ці працівники створили тематичні кабінети, які поповнюються новою літературою та методичними матеріалами. До роботи циклової комісії підключилися і молоді викладачі: Пєхота О.В., Моцик Т.В., Никончук О.Ю., Варжель О.В., Ришко А.К., Киселюк О.О., Тарасова К.Є., Шевчук І.В., Прокопович Н.В., Хронюк С.М., вони сумлінно готуються  до навчально-виховного процесу, проводять позаурочні заходи.

Циклову комісію очолює з 1999 року викладач вищої категорії, викладач-методист Назаренко Людмила Михайлівна.

Неодноразово члени циклової комісії були нагороджені Почесними грамотами Обласного управління освіти та науки, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України (Назаренко Л.М., Куришко Н.М.), знаком «Відмінник освіти України» (Куришко Н.М.).

Щороку учні та студенти коледжу беруть участь у Міжнародному конкурсі української мови  ім. П. Яцика і стають призерами завдяки невтомній праці викладачів української мови Куришко Н.М., Надаховської О.Ф., Зелінської О.М. Кабінет Куришко Н.М. визнано кращим у 2008-2009 н.р. на обласному огляді-конкурсі серед кабінетів української мови і літератури ВНЗ І-ІІ р.а. Викладачі циклової комісії філологічних дисциплін видають методичні рекомендації та вказівки з різних дисциплін та предметів. Лише за останній рік випущено 14 видань для виконання практичних, контрольних робіт, самостійної роботи учнів та студентів, для підготовки до іспиту, для вивчення окремих тем та розділів.

Викладачі видають інтерактивні комплекси, зокрема, Куришко Н.М. підготувала інтерактивний комплекс «Українська мова (за професійним спрямуванням)», а Пєхота О.В. – «Німецька мова (за професійним спрямуванням)». Навчальні посібники розробили викладачі: Назаренко Л.М. «Поезія ІІ половини ХІХ ст.»,   «Поезія І половини ХХ ст.»; Зелінська О.М. – навчальний посібник з вивчення розділу  «Морфологія» з дисципліни «Українська мова» для студентів І курсу всіх спеціальностей; Садовська Н.М. - «Опорний конспект лекцій для вивчення теми: «Фонетика. Мовний етикет».

Викладач Зелінська О.М. виборола І місце у відкритому огляді-конкурсі навчально-методичного забезпечення 2012-2013 н.р. у номінації “Краще навчально-методичне забезпечення дисципліни” “Українська література”. Викладач Пєхота О.В. зайняла І місце у відкритому огляді-конкурсі за навчальний посібник “Німецька мова” (за професійним спрямуванням).

Всі викладачі циклової комісії філологічних дисциплін  працюють злагоджено, творчо та ініціативно. Крім того, викладачі циклової комісії працюють як класні керівники, виховуючи молодь у дусі патріотизму та національної свідомості.

У 2012-2013 н.р. викладач Зелінська О.М. зайняла І місце у рейтингу самоатестації серед викладачів Технічного коледжу НУВГП.

Циклова комісія зайняла І місце у відкритому огляді-конкурсі навчально-методичного забезпечення та новітніх технологій навчання у 2011-2012 н.р. в номінації “Краще навчально-методичне забезпечення циклової комісії”.назад