Університет
Циклова комісія електротехнічних дисциплін

Циклова комісія електротехнічних дисциплін

Циклова комісія об’єднує 14 працівників коледжу, з них 4 викладачі та 10 майстрів виробничого навчання, зокрема: Ніколайчук Марія Іванівна – голова циклової комісії, викладач I категорії. Бовталюк Д. С., Романюк К.М. – викладачі ІІ категорії, Ярута В.М. - викладач спеціаліст. Бойчук В. Г. – заступник директора з навчально-виробничої роботи, педагогічний стаж якого 34 роки, нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Рівненської обласної державної адміністрації, Управлінням освіти облдержадміністрації.  Майстри виробничого навчання: Возняк М.П. - старший майстер. I категорія - Горпинич Л. С., Прохорович В. І., Данилів І. Я., Максимчук В. Ф. Майстри виробничого навчання Швець В. В., Нестерчук В. В., Драганчук В.Б. є випускниками Технічного коледжу.

У групах кваліфікованих робітників викладають предмети: «Спецтехнологія», «Електротехніка», «Електротехніка з основами промислової електроніки», «Електроматеріалознавство» для професій «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Електромонтажник з освітлення і освітлювальних мереж», «Електромонтажник силового електроустаткування», «Електромеханік торговельного і холодильного обладнання».
Разом з уроками теоретичного навчання, викладачі циклової комісії проводять лабораторні роботи з електротехніки згідно робочих програм.
Майстри виробничого навчання є класними керівниками і проводять виробниче навчання у групах кваліфікованих робітників, крім того вони є керівниками виробничих практик в групах молодших спеціалістів.
Крім викладацької роботи, члени комісії виконують методичну роботу, зокрема розроблені конспекти лекцій з предметів «Електротехніка», «Теплотехніка», методичні вказівки для виконання лабораторних робіт з предмету «Електротехніка», методичний посібник з предмету «Спецтехнологія для груп кваліфікованих робітників за спеціальністю «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», посібник з предмету «Електроматеріалознавство».
У майстернях виробничого навчання розроблені діючі стенди, плакати, інструкції з електрообладнання. Для проведення практичних робіт є в достатній кількості захисна комунікаційна апаратура, вимірювальні прилади, проводи, кабелі.
Цикловою комісією систематично проводиться оновлення стендів, плакатів, приладів як в кабінеті, так і в майстернях.
Члени циклової комісії беруть участь у науково технічних студентських конференціях, проводить конкурси серед електротехнічних спеціальностей робітничих груп «Кращий за професією», проводять теоретичні конкурси по енергозбереженню присвячені Дню енергетика.назад