Університет

Знайомимо абітурієнтів та гостей нашого сайту з викладацьким складом Економіко-технологічного коледжу НУВГП!

Тут ми представимо вашій увазі серйозний інтелектуальний потенціал викладацького складу, висококваліфікованих ,енергійних , небайдужих викладачів та керівника коледжу. 
Кожного з батьків цікавить хто ж навчатиме їхню дитину, який колектив у закладі освіти , його керівництво, мікроклімат, адже це значною мірою визначає якість освіти і конкурентоздатність випускників на ринку праці.

Отже, розпочнемо знайомство з очільника нашого коледжу . 
Дем”янюк Віктор Володимирович – Заслужений працівник освіти, Відмінник освіти України, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, голова Рівненського осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників ЗВО І-ІІ рівнів акредитації». Протягом 38 років Віктор Володимирович працює на освітянській ниві. 
Є автором багатьох наукових праць опублікованих у світових виданнях, оригінальних авторських проектів : "Гордість коледжу", "СОВА", Міс та Містер РЕТК". Головною рисою характеру нашого керівника є людяність і можна з упевненістю сказати, що Віктор Володимирович по праву носить звання улюбленця усіх студентів та працівників Рівненського економіко-технологічного коледжу!

                                                        ДО ЗУСТРІЧІ В РЕТК!