Університет

Циклова комісія фізвиховіання і захисту Вітчизни

 Біля витоків організації навчально-виховного процесу з фізвиховання стояли Шибко Віктор Гнатович та Середа Віктор Валентинович.

 Циклову комісію було створено в 1995 році, яку й очолив Шибко Віктор Гнатович. З 1996 року діяльність ЦК координував Огороднік Віктор Адамович, а з 2007 року Степанюк Микола Олександрович.

 Зараз циклова комісія налічує 5 членів: Огороднік Віктор Адамович, Мисько Микола Денисович, Степанюк Микола Олександрович, Набережна Ніна Лук’янівна, Середа Ірина Станіславівна.

Діяльність ЦК організацію навчальної роботи та спортивно-масової та фізкультуро оздоровчої роботи, вдосконалення методичної підготовки викладачів, вивчення і впровадження в життя передових освітніх технологій. Це організація проведення навчальних занять з фізвиховання та захисту Вітчизни з використанням інноваційних освітніх технологій, організація роботи спортивних секцій, проведення змагань в залік Спартакіади коледжу, участь спортсменів в першості району області та України та пропаганди здорового способу життя.

Так на даний момент в коледжі працює 8 спортивних секцій, в яких займається 120 студентів.

В коледжі за за роки існування підготовлено 17 майстрів і 87 кандидатів у майстри спорту, понад 200 спортсменів – першорозрядників. І зараз поряд з нами навчаються чемпіон України зі стрільби з лука Роман Данильчук, чемпіон західноукраїнської зони з греко-римської боротьби Іван Добриднік, чемпіонка області з волейболу Оксана Харчук, призерка області з баскетболу Оксана Кирильчук (обоє – переможці серед студентів вузів І-ІІ рівня акредитації) та інші яскраві особистості. За свою історію збірні команди коледжу були неодноразовими переможцями Всеукраїнської Спартакіади вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації лісової галузі в командному заліку.

 Огороднік Віктор Адамович - викладач фізвиховання. Викладач вищої категорії, викладач-методист, керівник фізвиховання, кандидат в Майстри спорту з греко-римської боротьби, суддя Національної категорії.
Працює в коледжі з 1988 року, тренер-викладач спортивних секцій гирьового спорту та настільного тенісу. Підготував Майстра спорту України, призера Чемпіонату світу з молоді з гирьового спорту Демчука Романа. Команда з гирьового спорту в 1997році в місті Переяслав-Хмельницькому стала бронзовим призером Всеукраїнської Спартакіади серед вузів І-ІІ рівнів акредитації.
 Мисько Микола Денисович - викладач фізвиховання. Викладач вищої категорії, завідувач кабінетом фізвиховання. Працює в коледжі з 1992 року, тренер-викладач спортивної секції волейбол (хлопці).
 Набережна Ніна Лук’янівна - викладач фізвиховання. Викладач ІІ категорії, кандидат в Майстри спорту з веслування на байдарках і каноє.
Працює в коледжі з 2007 року, тренер-викладач спортивної секції волейбол (дівчата).
 Степанюк Микола Олександрович - викладач фізвиховання. Викладач вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії фізвиховіання і захисту Вітчизни.
Працює в коледжі з 2003 року, тренер-викладач спортивних секцій баскетбол (хлопці), баскетбол (дівчата), кульова стрільба.
 Середа Ірина Станіславівна - викладач медико-санітарної підготовки. Викладач вищої категорії. Працює в коледжі з 1972 року.