Університет

Зустріч голів обласних методичних об'єднань ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

Дванадцятого вересня у методичному кабінеті Автотранспортного технікуму відбулася зустріч голів обласних методичних об’єднань ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області. Завданням зустрічі було обговорення результатів роботи за минулий навчальний рік та планування роботи на новий. З вітальним словом перед гостями виступив директор технікуму, голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області Герзель В.М. Було відмічено важливість роботи методичних об’єднань у впровадженні у навчальний процес технікумів та коледжів нових педагогічних технологій, обміні досвідом в організації навчально-виховного процесу, обговорено питання організації та проведення олімпіад з математики, інформатики та української мови та літератури серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Присутні познайомилися з новими головами методичних об’єднань викладачів хімії та біології та викладачів української мови та літератури. Гості поділилися думками щодо покращення організації роботи об’єднань, спланували роботу на новий навчальний рік.