Університет

Захист дипломних проектів

Літо – гаряча пора і не лише у плані природи. Це пора коли студенти-випускники Автотранспортного технікуму НУВГП складають іспит на готовність до самостійного, дорослого життя. З 15 червня розпочато захист дипломних проектів у групах відділень 5.07010602 “Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів”, 5.07010101 “Організація та регулювання дорожнього руху”. Групи відділення 5.07010102 “Організація перевезень та управління на автотранспорті” складають державні екзамени.

До складу ДКК входять досвідчені спеціалісти автомобільної галузі науковці та викладачі. Відчутне хвилювання студентів і перед захистом і перед майбутнім, що на них чекає.

Багато випускників вирішили продовжити навчання за обраною спеціальністю у Національному університеті водного господарства та природокористування, а також інших навчальних закладах.

Бажаємо молодим людям успіхів та удачі!