Університет

Вітаємо баскетбольну команду коледжу зі «сріблом»!

Вітаємо баскетбольну команду коледжу зі «сріблом»!

Одразу у двох представницьких турнірах упродовж останніх місяців виступила баскетбольна команда Рівненського автотранспортного коледжу. З листопада по березень наші хлопці брали участь у Студентській Баскетбольній лізі України (регіон Рівненська область) – Відкритий кубок «Водника» НУВГП. У турнірі, де було чимало сильних суперників, команда РАТК посіла шосте місце.

Срібні медалі баскетболісти автотранспортного коледжу здобули у Відкритому турнірі Технічного коледжу НУВГП, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Загалом у турнірі, що тривав з 18 лютого по 17 березня, брало шість колективів.

«На жаль, у Відкритому Кубку НУВГП нам не вдалося зібрати усіх найсильніших гравців - хтось хворів, у когось була травма, тому й виступили трішки гірше своїх можливостей, - розповів тренер команди РАТК, екс-гравець рівненського «Пульсара» Іван Бартош. -  А от на турнір, що проводив Технічний коледж, ми зібрали більш оптимальний склад. Звісно, що хотілося перемогти, але й друге місце непоганий результат. Попереду чемпіонат області, в якому братимуть участь коледжі вже з усіх куточків Рівненщини. Але попри це я з оптимізмом дивлюся у майбутнє, адже у нас перспективна команда» назад