Університет

Відзначення Дня Науки

На відзначення Дня Науки у методичному кабінеті автотранспортного технікуму з 14.05.13 до 16.05.13 проведено виставку методичних робіт викладачів технікуму. Переглянути роботи колег, висловити свої думки, мали можливість усі бажаючі.

Свої доробки представили викладачі усіх циклових комісій. Серед робіт є методичні розробки відкритих занять та виховних заходів, посібники з вивчення окремих тем та розділів навчальних дисциплін, методичні вказівки до самостійного вивчення предметів студентами, рекомендації до курсових та дипломних проектів та інші матеріали, що мають на меті допомогу студентам в успішному освоєнні наук. Викладачами подано на виставку мультимедійні презентації до лекцій, опорні конспекти лекцій, збірники задач та тестових завдань, які розроблені для поточного контролю знань студентів. Переважна більшість з представлених  робіт, мають хороше науково-методичне змістове наповнення і сучасне оформлення.

Дякуємо усім авторам, які взяли участь у виставці!