Університет

Ветерани праці

Ветерани праці

У далекому 1964 році  молодий педагог, викладач хімії  Олевська Я.М. прийшла на роботу в «молодий» Автодорожній технікум.

З того часу минуло майже п’ятдесят років. У долі Олевської Я.М. ці роки стали мірилом її життєвого успіху, мірилом жіночої долі та становлення прекрасного педагога. Сьогодні Ярослава Михайлівна чудовий викладач, знаючий спеціаліст, відповідальний працівник Автотранспортного технікуму НУВГП. З її легкої руки у світ вийшла ціла плеяда хороших фахівців та просто добрих людей.  За плідну працю викладач нагороджена званнями «Відмінник освіти України» та «Ветеран праці», грамотами та подяками. Щедро ділиться своїми знаннями та життєвим і педагогічним досвідом зі своїми студентами та молодими колегами. Багато років поспіль була незмінним головою циклової комісії природничо-гуманітарних дисциплін. І сьогодні її заняття вирізняються своєю актуальністю та сучасністю. Ярослава Михайлівна намагається навчити своїх студентів не лише хімії, а й виховати відповідальних та чуйних людей. На заняттях використовує сучасні підходи до формування знань та умінь студентів. Її уроки завжди інтерактивні, розвиваючі. Вона вчить студентів мислити, робити висновки, не боятися помилок та вміти їх виправляти, а ще мати власну думку та вміти її відстояти.

Ярослава Михайлівна є автором ряду навчально-методичних посібників, методичних рекомендацій та розробок по виконанню лабораторних робіт з хімії. Викладач добре володіє тактикою педагогічного спілкування, вміє викликати інтерес до навчальних дій, що виконуються на занятті, розумно керує процесом навчання. Ярослава Михайлівна активно підтримує виховні заходи викладачів комісії, завжди вчасно виконує доручені їй завдання, вона - це професіонал, якому можна повністю довіряти та покладатися на неї у будь-якій справі. Її особисті якості – внутрішня і зовнішня культура, інтелігентність, педагогічна етика, педагогічний такт, гуманність взаємин і створення умов для вияву потенціальних можливостей кожного студента, уміння радіти процесові навчання та праці.назад