Університет

"Україна вдячна героям"

Сьогодні, 25 квітня, в приміщенні читального залу бібліотеки Автотранспортного технікуму НУВГП, викладач Мазур М. М. та  працівники бібліотеки  разом зі студентами історичного гуртка провели святкову виховну годину «Україна вдячна героям», присвячену 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

В урочистій обстановці викладач історії Мазур М.М. звернулася до присутніх зі вступним словом, у якому розкрила історичне значення перемоги над нацизмом та необхідність збереження історичної пам’яті  про ті трагічні роки.

Безперечно, найбільш цікавою частиною проведеного виховного заходу був виступ ветерана війни, колишнього директора нашого технікуму Пашинського Веніаміна Феофановича. Розповідь ветерана про свій бойовий шлях, який він розпочав ще зовсім молодою людиною, не залишила нікого байдужим.  Студенти з надзвичайною цікавістю слухали про складні та драматичні моменти війни, про долю простого солдата, якому судилося зустріти перемогу на території    Німеччини та згодом повернутися до рідного краю. В завершення заходу присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

З наступаючим святом Дня Перемоги!