Університет

"Студентська весна 2013"

З кожним днем все більше із більше заявляє про свої права довгоочікувана весна. Ковток свіжого ранкового повітря і порція денного ніжного сонячного тепла наповнюють тіла енергією та драйвом, а душі - натхненням. Такий весняний настрій спонукав студентів Автотранспортного технікуму докласти максимуму зусиль на творчому фестивалі-конкурсі "Студентська весна 2013”. За найкращий результат невтомно боролися усі структурні підрозділи університету. Це дозволило студентам поспостерігати за талантами колег і порівняти зі своїми вміннями.

Креативний підхід до виконання номерів, складнощі задуму режисера, плідна праця, звичайно, не минули безслідно. Приємно було спостерігати за реакцією глядачів та членів журі.

Програма виступу була цікава не лише через задум та виконання, але й через різноплановість номерів: починаючи від народних пісень – до танців у стилі "хіп-хоп” та латиноамериканських постановок.

Вражали професійність, технічність виконання, вокальна майстерність студентів, більшість з яких прийшли до технікуму здобувати технічну освіту. Креативні виходи ведучої на сцену додавали яскравості номерам.

Принести людям радість і насолоду та й самим отримати задоволення – ось основне завдання, яким керувалися учасники конкурсу і, безсумнівно, впорались.

Щиро дякують юні артисти та весь колектив технікуму своїм керівникам, без праці, турботи і таланту яких виступ не став би таким феєричним!

Режисер – Мельничук Ю.С.

Художній керівник – Уставщикова І.П.

Керівник чоловічого капелло – Ковальчук Ю.В.

Керівник танцювального колективу – Вілок О.В.

Керівник джазового гуртка – Корніна В.С.