Університет

Посвята в першокурсники

Посвята в першокурсники

Останній день літа радо зібрав у стінах Автотранспортного технікуму «новоспечених» студентів на урочисту подію «Посвята у першокурсники».  Ця мить безсумнівно стала незабутньою, адже вони влились у дружню студентську сім’ю, щоб упродовж трьох-чотирьох років опановувати  невичерпний світ науки і стати висококваліфікованими спеціалістами автомобільного транспорту.

Розділити радісну мить на свято завітали директор технікуму – Герзель Віталій Михайлович, заступники директора, завідуючі відділеннями, класні керівники новонабраних груп, викладачі, наставники та гості – Кундеус Віктор Устинович та Шваєнко Віктор Петрович. Саме вони поділилися цікавими спогадами, надали мудрі поради та озвучили щирі побажання для першокурсників.

За існуючою традицією директор вручив студентам-початківцям Дарії Закусіловій та Степану Москалюку символічний ключ від знань, а випускник 1990 року, нинішній викладач спецдисциплін,  Руслан Васильович Жуковський від імені колишніх студентів передав факел-естафету одному з студентів нового набору – Володимиру Жуковському.  Ще однією традицією в День посвяти в студенти стало прийняття клятви, яку оголосила Марина Сікідіна.

Знаменною подією цього року є відзначення двохсотліття від дня народження великої людини української нації – Тараса Шевченка. У рамках цього свята упродовж 2013-2014 років відбуваються різноманітні урочисті заходи, участь у яких взяв і наш Автотранспортний технікум, поклавши квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу у центрі міста.

Довершеність святу додали прекрасні виступи Інни Крупко, Віти Корніюк, Анастасії Кондратюк та гурту «Х-dens». Створивши приємну атмосферу, вони побажали студентам найкращих починань у світі Автотранспортного технікуму.назад