Університет

Педагогічні читання

Педагогічні читання
Традиційно у дні зимових канікул у Рівненському автотранспортному коледжі проходять педагогічні читання. У цей період плануються зустрічі з цікавими людьми, викладачами НУВГП та інших ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації, спеціалістами-практиками автомобільної галузі. 
Читання проходять у відповідності з планом, що складається заздалегідь з урахуванням побажань викладачів коледжу.
Восьмого січня відбулася зустріч з доцентами  кафедри транспортних технологій і технічного сервісу  Сорокою В.С. та Швецем  М.Д. Гості поділилися досвідом роботи з ведення навчальної документації у ЄКТС. Розповіли про переваги та недоліки роботи за кредитно-трансферною системою, відповіли на запитання викладачів коледжу. 
Дев’ятого та десятого січня в рамках педагогічних читань відбулися зустрічі з цікавими людьми, фахівцями у своїх галузях Мандзієм А.С. - головним спеціалістом управління Укртрансінспекції  у Рівненській області та чарівними жінками -  Пагутою Т.І. та Мельничук Л.Б.
Мандзій А.С. ознайомив присутніх з особливостями реформування автомобільної галузі України, необхідністю глобальних змін у законодавстві та свідомості людей, що займаються автомобільними перевезеннями, завданнями які виконує Укртрансінспекція області для зменшення порушень закону при організації перевезень.
Пагута Т.І. очолює Інститут педагогічної освіти МЕГУ, кандидат педагогічних наук, доцент, Відмінник освіти України, а Мельничук Л.Б. – завідувач кафедри педагогіки МЕГУ, кандидат педагогічних наук, доцент. У цікавій та доступній формі науковці ознайомили викладачів коледжу із особливостями викладання у сучасній вищій школі, пригадали класичні підходи до навчання студентів та пояснили сучасні, інноваційні досягнення педагогічної науки. Цікаво було дізнатися про методику використання нестандартних лекцій, семінарських та практичних занять.
Особливістю цьогорічних педагогічних читань є участь у їх роботі творчої групи викладачів коледжу: Марценюк Ю.Ю., Жданюк Т.Б., Ласкевич Т.С., Кушпеля В.К., Богачук В.В., Ярощук М.А., Дундюка А.Ю., Чернишина М.М., які підготували презентації та ознайомили колег з різними освітніми технологіями, що використовуються у світовій педагогічній діяльності, поділилися думками про можливість використання елементів новітніх освітніх технологій у навчально-виховному процесі коледжу.


назад