Університет

Огляд-конкурс художньої самодіяльності

Листя у парках жовтіє, поспіхом опадаючи з гілок, навчання триває, атестації  вже перші стоять… а студенти механічного відділення з полегшенням зітхнули – пройшов огляд-конкурс  художньої самодіяльності. Хоча лишилось відчуття тривоги та інтриги за оцінки журі.

Кожна група до виступу поставилась дуже відповідально – у цьому заслуга як класних керівників, так і студентів. Номери були різнопланові: музичні, хореографічні, гумористичні. Вражала також підготовка перших курсів. Незважаючи на  невпевненість і боязнь перед великою аудиторією – вони не розгубились і трималися стійко. Приємним був факт, що кожна група виконала щонайменше один номер. Адже немає сумніву, що у колективі з 25-30 людей є принаймні один талант, який може проявити свої творчі можливості і відстояти честь групи.

Не всі оцінили привілей того, що групи на виступі показували велику кількість номерів. Тут річ була не в балах журі, а в тому, що студенти хочуть показати свою значимість хоча б у чомусь, а конкурс – це річ корисна. Не лекції та оцінки запам’ятовуються зазвичай, а студентське дозвілля. Якщо від групи було дві гумористичні сценки, або три пісні, або ж кілька декламувань… не будемо «відрубувати» бажання виступати, а навпаки – це потрібно цінувати. Журі зауважень великих не висловило, проте наголосили на тому, що не всі групи подали заявки з описом номерів та їх виконавцями перед виступом.

Додало родзинки у конкурсі вміння завідувача відділенням  В.В. Кондратюка організувати талановитих студентів, які під його керівництвом виконали музичну композицію.

Добре, що у технікумі існують конкурси, які дозволяють студентам показати всі грані своїх можливостей; проявити себе, якщо не у глибоких знаннях із певного предмету, то хоча б на сцені довести собі перш за все і групі, що ця людина щось значить, що щось уміє, може, бо як то кажуть: не кожному дано яблуком впасти.