Університет

Обласне методичне об'єднання хіміків

Днями у Млинівському державному технолого-економічному коледжі відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Викладачів області радо вітали заступник директора з навчальної роботи Йосенко М.М., викладачі-предметники коледжу. Засідання відкрила Сасюк  В.І., голова методичного об’єднання, викладач, голова циклової комісії Рівненського коледжу технологій та дизайну НУВГП. Автотранспортний технікум представляла Дмитрійчук К.О., викладач біології та хімії.

З цікавістю гості ознайомилися з навчальною базою коледжу, оглянули кабінети та лабораторії. Особливо цікавим став похід на пасіку. Про особливості життя та утримання бджіл розповів пасічник – майстер своєї справи. Нас пригощали духмяним медом та пилком, розповіли про їх цілющі властивості.

Викладач хімії Галас І.М. провела відкрите заняття з хімії за темою: «Оксигеновмісні сполуки. Вуглеводи». Студенти виконували практичну роботу з розв’язання експериментальних задач з розпізнавання органічних речовин. Гості ознайомилися з досвідом роботи Галас І.М., методикою проведення проблемного навчання під час проведення практичних робіт. Обговорення побаченого заняття проходило у дружній атмосфері.

На закінчення зустрічі гості подякували колегам за гостинність, змістовність, фаховість зустрічі, побажали подальшого зростання, творчих успіхів, благополуччя у родинах.