Університет

Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні

Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна відзначає пам'ятний День Героїв Небесної Сотні. Трагічні події, які відбулися на Майдані у серці України – Києві - взимку 2014-го року, сколихнули світову спільноту, змусили прикути погляди усього прогресивного людства до нашої держави. Народ, який об’єднався у патріотичному пориві, щоб сказати своє рішуче «Ні!» всьому тому, що гальмує розвиток нашої держави, що робить нас, українців, заручниками темних сил, викликав не лише цікавість, а більше – повагу й захоплення у багатьох людей світу. Трагічною зимою 2014 року українці змогли довести всім, а найперше – собі, що ми сильна нація, яка прагне добра, щастя, можливості жити в квітучій розвиненій державі і готова відстоювати свої прагнення навіть зі зброєю в руках.

80 днів і ночей… Тривожних, заплаканих і вимолених… Три місяці, залишивши свої родини, тисячі людей стояли на вулицях, день і ніч, у морози, заради одного – щоб домогтися свого, щоб їхній біль хтось почув. «Ми прийшли сюди перемогти або померти», – заприсяглися вони на барикаді на Грушевського. І Перемога прийшла.  В Україну повернулася надія.

За цю перемогу заплачено велику ціну – щонайменше сто життів. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони загинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

В коледжі відбулися пам’ятні заходи, приурочені вшануванні пам’яті Героїв Майдану: перед початком занять студенти та викладачі вшанували Хвилиною мовчання пам’ять героїв, впродовж дня демонструвалися відео кліпи-нагадування імен загиблих майданівців, студенти переглянули  документальний фільм «Переломний момент», на виховних годинах розповідалося про молодь, студентів-героїв Небесної сотні.

Вічна пам’ять полеглим за свободу  України, а події  Революції Гідності будуть грізним застереженням тим, хто хотів би поховати надії народу на гідне життя на своїй землі.назад