Університет

Нагородження лауреатів щорічного ювілейного фестивалю студентської творчості "Студентська весна 2013"

Повна зала глядачів вітала лауреатів щорічного ювілейного фестивалю студентської творчості «Студентська весна 2013». Почесними гостями гала-концерту були проректор та професор американського університету Синтія Елліот та Неджат Сузуос, які були вражені сценічною постановкою та майстерністю виступів учасників дійства. За словами гостей із США мова музики та танців не вимагає перекладу та немає кордонів. Отримавши позитивні емоції від виступів талановитої студентської молоді НУВГП, вельми поважні ректори після експресивної промови не змогли втриматись від запального українського танцю та продемонстрували свої хореографічні можливості.

У фінальному гала-концерті було представлено три найкращі художні номери із конкурсної програми Автотранспортного технікуму. Із хвилюванням творчий колектив нашого закладу очікував оголошення результатів. Отож, конкурсний виступ наших студентів вже вкотре виборов І місце серед технікумів та коледжів університету. Також дипломом ІІ ступеня журі відзначило виставку декоративно-прикладного мистецтва, представлену студентами та працівниками нашого технікуму.