Університет

Ми пам’ятаємо тебе Кобзарю

4 березня 2014 року бібліотекарі та студенти групи  Єс-21 Рівненського автотранспортного коледжу відвідали  презентацію креатив-проекту «Ім’я Кобзаря на мапі Рівного», яка відбулася в Центральній міській бібліотеці імені В.Г.Короленка. Креатив-проект приурочувався святкуванню 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Студенти  групи Т-23 коледжу Шанько Іван та Якущенко Петро  на презентації декламували вірші Т.Г.Шевченка. аншлагом пройшов виступ юного поета коледжу Музики Михайла (група Тс-21), який присвятив свої вірші Кобзареві. Учасники  презентації переглянули відеофільм «Ми пам’ятаємо тебе Кобзарю:  місця вшанування Шевченка у Рівному», ознайомилися з інформаційно  довідковим буклетом «Ім’я Кобзаря на мапі Рівного» та закладкою-пам’яткою « Віхи життя і творчості Тараса Шевченка».
Студенти - читці  отримали в подарунок диски з відеофільмом, закладки та буклети.