Університет

Методоб'єднання викладачів інформатики

Методоб'єднання викладачів інформатики

27 листопада у Березнівському лісотехнічному коледжі НУВГП відбулося засідання обласного  методоб’єднання викладачів інформатики та обчислювальної техніки вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.                                                                                                  

Радо вітали у Березнівському лісотехнічному коледжі  викладачів інформатики та обчислювальної технікиобласті. З вітальним словом до гостей звернувся заступник директора коледжу Федоров М.П. Він познайомив присутніх з історією та досягненнями коледжу, поділився планами на майбутнє. Досвідом роботи поділився викладач інформатики Мосійчук Руслан Святославович. Він підготував цікаву та пізнавальну доповідь на тему «Досвід роботи викладачів коледжу з використання комп’ютерної техніки та комп’ютерних програм у створенні електронних підручників. Впровадження інноваційних технологій у навчальний процес». 

Після обговорення всіх запланованих питань Мосійчук Руслан Святославович продемонстрував колегам методику проведення лабораторного заняття з предмета «Інформаційні технології в ландшафтному дизайні» використовуючи різноманітні інтерактивні методи та технології.

Голова обласного методичного об’єднання Марценюк Микола Васильович (Рівненський автотранспортний коледж) розповів про процес підготовки та проведення обласного туру VIII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації. А також було обговорено інші актуальні питання, зокрема використання ліцензованих комп’ютерних програм.назад