Університет

"LG - Еврика"

"LG - Еврика"

„LG – Еврика”

17.04.2013 року в Автотранспортному технікумі НУВГП в групі Мп-21 викладачем Гагун О.П. був проведений позакласний виховний захід з фізики інтелект - шоу „LG – Еврика”. Тема заходу: «Фізика навколо нас».  Для проведення заходу використовувався мультимедійний проектор та мультимедійна презентація в програмі Роwer Point,   програма Bling Clock Timer,  програма для створення тестів Microsoft Office Access, комп’ютерне обладнання, роздруковані картки із завданнями конкурсів: „Оратор”, „Практикум” та „Підказка”, відео з фізичними дослідами. 

Інтелект шоу проводилося за такими етапами:

 

I. Жеребкування

II. Конкурс „ Найрозумніший”

III. Конкурс „Оратор”

IV. Конкурс „Практикум”

V. Конкурс „Підказка

VI. Конкурc „Дуель”.

 

Інтелект - шоу з фізики було проведене як змагання між командами групи. За результатами напруженої але веселої боротьби визначилися переможці:

 

І місце – команда «Діелектрики» (капітан Колос А.)

ІІ місце – команда «Ботаніки» (капітан Ткачук В.)

ІІІ місце – команда «Вікторія» (капітан Скоклюк В.)

Студенти із задоволенням взяли  активну участь в обговоренні різноманітних питань, які пов’язані з  різними фізичними явищами, що нас оточують, про  зв'язок їхньої спеціалізації з таким предметом як «Фізика», також із питаннями,  пов’язаними із сучасними автомобілями та їх впливом на навколишнє середовище.

Такий позакласний виховний захід дозволяє студентам поглибити знання з фізики , отримати більш різноманітну інформацію про вплив фізичних законів на закони людського життя та про важливість вивчення предмета.назад