Університет

Ми—нація єдина!

«Ми – нація єдина» - саме таку назву мав перший урок, який проведено у актовій залі для студентів першого року навчання. Організатором проведення заходу була комісія соціально-гуманітарних дисциплін, викладач Гайка Олена Леонідівна, ведучі - студенти групи Т-21 Крот Марія, Михайловський Олег та Радчук Ярослав.

Урок проводився з метою формування в студентів розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу, як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної держави. Адже студенти повинні розуміти свою національну ідентичність, гордитися своїми предками та своєю батьківщиною.

Трагічні події в Україні не залишають байдужим жодного громадянина країни, тому особливу увагу було приділено вшануванню пам’яті всіх героїв, хто боровся за волю України впродовж віків. В завершення уроку прозвучав духовний гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Пам’ятаймо, не забуваймо і цінуймо нашу Батьківщину. Збережімо наш патріотизм, віру та силу духу для наступних поколінь.