Університет

Інформаційний день для студентів

23.05.2013 р. відбувся інформаційний день для студентів Автотранспортного технікуму НУВГП. На даному виховному заході завідуючі відділеннями Бараболя В.Ф., Шевченко О.В., Карась І.В. проаналізували стан підготовки студентів до екзаменаційної сесії. Юристконсульт технікуму  Сачук В.М. провів попереджувальну роботу зі студентами щодо запобігання зловживань та попередження корупційних дій під час екзаменаційної сесії, а також звернув увагу на дотримання студентами під час літніх канікул належної поведінки у громадських місцях. В інформаційному дні також взяли участь заступник начальника навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Голодько О.М. який ознайомив студентів з правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій та старший оперуповноважений сектору боротьби із незаконним оббігом наркотиків Рівненського міського відділу УМВС України в Рівненській області Сорочук Л.Г. яка проінформувала присутніх про персональну відповідальність за допущені випадки вживання та розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин. У своєму виступі Сорочук Л.Г. звернула увагу на шкідливість вживання наркотичних речовин.

З цікавістю студенти слухали сповідь про своє життя Жигадло Валерія – людини, яка вживала наркотики. А завершився інформаційний день документальним фільмом “Правда про наркотики”.