Університет

ІІ тур VІІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки

ІІ тур VІІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки

29 квітня 2014 р. у Рівненському автотранспортному коледжі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся ІІ тур VIII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації. Участь взяли 13 студентів з 12 коледжів Рівненщини.

Олімпіада відбулася завдяки плідній організаційній роботі викладачів комп’ютерної техніки коледжу, зокрема голові методичного об’єднання Марценюку Миколі Васильовичу. Також високому рівню організації змагань посприяла вагома допомога адміністрації Рівненського автотранспортного коледжу. Вперше за історію проведення олімпіад з комп’ютерної техніки у нашій області було залучено спонсора ТСЦ «Терра», який надав призи переможцям та сувеніри учасникам. Варто також згадати викладачів деяких коледжів Рівненщини, які підготували конкурсні завдання.

Цікаві завдання спонукали студентів якнайкраще показати свої знання та вміння роботи з сучасним програмним забезпеченням. У результаті безкомпромісної боротьби трійка переможців виявилась такою: 

І місце – Трофімчук Ярослав Сергійович, студент Технічного коледжу НУВГП (154 бали);

ІІ місце –  Шельчук Михайло Петрович, студент Рівненського коледжу економіки та бізнесу (150 балів);

ІІІ місце – Попович Олександр Леонідович, студент Рівненського аграрного коледжу (135 балів).

«Господар» олімпіади – Жук Дмитро виборов четверте почесне місце, поступившись переможцям 13-ма балами. Трофімчук Ярослав Сергійович, на правах лідера змагань, візьме участь у ІІІ турі VIII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації, яка відбудеться 14-16 травня  2014 року на базі Новокаховського  приладобудівного технікуму (м. Нова Каховка, Херсонська обл.)назад