Університет

День відкритих дверей у Автотранспортному технікумі НУВГП

20 квітня  відбувся  запланований День відкритих дверей Автотранспортного технікуму Національного університету водного господарства та природокористування. Загалом на зустрічі були присутні близько 250 учнів випускних класів.

Зустріч з учнями 9 – 11 класів та батьками відбулась в актовій залі технікуму. Викладачі ознайомили майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, умовами вступу та навчанням у технікумі. Перед присутніми виступали: директор технікуму – Герзель Віталій Михайлович, відповідальний секретар приймальної комісії – Кедич Олександр Миколайович. Студенти технікуму: Фурдига Олександр, Бурдель Сергій, Грабар Ганна розповіли присутнім про особливості навчальної та виховної роботи у технікумі, побут та дозвілля студентської молоді.

Після закінчення офіційної частини заходу, викладачі Автотранспортного технікуму НУВГП надали можливість учням та батькам  ознайомитися з навчальними аудиторіями, лабораторіями та майстернями навчального закладу. Учнів цікавили питання оплати за навчання у 2013-2014 н.р., та умови вступу до ВНЗ ІІІ – ІV-го рівня акредитації, після закінчення технікуму.