Університет

Благодійний аукціон "Великоднє тепло у кожне дитяче серце"

Благодійний аукціон "Великоднє тепло у кожне дитяче серце"

24.04.2013 року в рамках щорічної акції "Великоднє тепло у кожне дитяче серце”, відбувся благодійний аукціон.  Захід відбувався за адресою: вул. Соборна 11 (НУВГП корпус №1).

Для гостей та відвідувачів ярмарку було запропоновано картини, вишивку, глиняні роботи, вироби з бісеру та доволі широкий асортимент робіт юних школярів Тучинської школи-інтернату.

Серед гостей ярмарку були   також студенти та викладачі Автотранспортного технікуму НУВГП, керівництво університету та прості перехожі.

Після ярмарку дитячих виробів благодійне дійство продовжувалось проведенням аукціону у актовій залі головного корпусу НУВГП.

До вітального слова було запрошено виконуючого обов’язки ректора Корецького Миколу Христофоровича. Зі словами подяки виступила заступник директора Тучинської школи-інтернату.

На концерті свої таланти  презентували студенти. Глядачі мали змогу побачити танцювальні та співочі номери вихованців інтернату. Жоден із виробів не залишився без уваги глядачів, тому всі учнівські роботи були розкуплені під час аукціону.назад