Університет

Наші викладачі на військовому полігоні

Наші викладачі на військовому полігоні

14 березня 2018 р. викладачі коледжу, які є військовозобов’язаними, взяли участь в практичних заняттях з вогневої підготовки і тактичної медицини, які відбувалися на Рівненському загальновійськовому полігоні в рамках заходів “Єдиного всеукраїнського стрілецького дня”. Участь у навчаннях брали представники Березнівського, Корецького, Костопільського, Рівненського та Сарненського районів.

Як відомо, метою даного заходу, який проводиться щомісяця, є «..набуття бойових спроможностей (навичок керування, віддання наказів, розпоряджень, прийняття рішень в критичних (бойових) умовах) для якісного виконання визначених завдань, залагодження організаційного ядра підрозділів територіальної оборони».

За задумом організаторів навчань, передбачався серйозний обсяг завдань для резервістів - метання ручних навчальних імітаційних гранат, проведення практичних занять з тактичної підготовки, інженерної та медичної підготовки, вивчення мінної безпеки, застосування саморобних вибухових пристроїв, вибухових речовин тощо. Тобто,  головною метою було сприяти набуттю, або ж зміцненню бойових навичок, необхідних кожному чоловікові-захиснику Вітчизни.

Серед учасників занять були люди різного віку та різного рівня військової підготовки- від тих, хто вперше тримав у руках вогнепальну зброю і до тих, хто пройшов випробування війною на Сході України.

За час проведення зборових заходів із заявлених завдань було здійснено виконання вправ курсу стрільби із автомату Калашникова (АК-74), пістолету Макарова, проведено заняття  з надання першої медичної допомоги при пораненні та самодопомозі. 

Прикметно, що ця подія відбувалася в День українського добровольця.

В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

Звичайно, що подібна практика має бути систематичною і змістовною, а її метою має бути підготовка дійсно боєздатного контингенту з числа військовозобов’язаних, здатних стати поруч з професійними військовиками на захист України від агресора.назад