Університет

Студенти обрали Голову Студентської ради РАТК

Студенти обрали Голову Студентської ради РАТК

15 березня 2018 року відбулися вибори Голови студентської ради коледжу. Вибори відбувалися з дотриманням норм, встановлених Положенням про студентське самоврядування в РАТК, яке передбачає  обрання Голови студентської ради коледжу шляхом загального голосування студентів навчального закладу.

Як відомо, рішенням Студентської ради коледжу було створено виборчу комісію у складі шести осіб- голова виборчої комісії Панько І., заступник голови Матвійчук І., секретар комісії Шевчук О., члени комісії  Шнайдер А., Трофимчук М., Витязь Р..

Процес голосування тривав з ретельним  дотриманням усіх виборчих процедур, зокрема завчасно було виготовлено та завірено виборчі бюлетені, опечатано скриньки для голосування. Безпосередньо процес голосування відбувався  злагоджено та оперативно, адже представники комісії завітали з переносними скриньками до всіх груп, які на момент голосування перебували в коледжі. Загалом участь в голосуванні взяли близько 70% студентів коледжу. Невдовзі  настав найбільш відповідальний та хвилюючий момент- підрахунок голосів…  

За підсумками підрахунку голосів було складено протокол виборчої комісії, яким зафіксовано результати волевиявлення студентів:  кандидата Анастасію Кравець  підтримало  68,9% студентів, з числа тих які брали участь в голосуванні. Результати інших кандидатів: кандидатуру Наконечного Сергія підтримало 8,9% виборців, Хлуд Вадим отримав 8,7% голосів; ще 13,3% виборців не підтримали жодного кандидата.

Голова студентської виборчої комісії І.Панько офіційно оголосив результати виборів, після чого новообрану Голову Студради коледжу привітав І.Гаврилюк, який передав свої повноваження А.Кравець, а від імені адміністрації коледжу та викладацького колективу вітання переможниці висловив заступник директора з виховної роботи О.М.Кравчук.

Слід відзначити,що виборча кампанія та сам процес голосування пройшли в дусі поваги, толерантності та прозорості у  підготовці і проведенні виборів.

По завершенні всіх формальних процедур відбулося обговорення виборчого процесу, в якому також взяли участь представники попереднього складу Студради, які  передають свої повноваження новій формації студентської спільноти коледжу.

Щиро бажаємо успіхів Анастасії Кравець реалізації її виборчої програми на посаді Голови Студентської ради РАТК НУВГП!назад