Університет

Кандидати на пост Голови Студентської ради коледжу

Кандидати на пост Голови Студентської ради коледжу

Як вже повідомлялося раніше, 15 березня 2018 року в коледжі відбудуться чергові вибори Голови Студентської ради РАТК НУВГП шляхом  прямого таємного голосування всіх студентів коледжу.

Станом на 3 березня 2018р. Студентська виборча комісія зареєструвала кандидатами на пост  Голови студради коледжу студентів: Анастасію Кравець, делеговану Студентською радою відділення «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» Вадима Хлуда, делегованого студентами групи Мп-11, Сергія Наконечного, делегованого студентами групи Ес-21.

Виборча комісія оголошує про продовження прийому заяв від студентів коледжу до 07.03.2018р. та нагадує, що для участі у виборах претендентам на пост Голови студради необхідно подати у виборчу комісію письмову заяву встановленого зразка, автобіографію та передвиборну програму.

Просимо студентів коледжу ознайомитися з автобіографіями та передвиборними програмами кандидатів.

Обираємо відповідально-голосуємо чесно!

Автобіографії та програми кандидатів

АВТОБІОГРАФІЯ

кандидата на пост Голови Студради коледжу

Кравець Анастасії Валеріївни

Народилася 1 квітня 2001 року в місті Рівному.

В 2016 році закінчила Рівненську ЗОШ І-ІІІ ступенів №18. За період навчання в школі,брала активну участь у громадському житті класу та школи. Була неодноразовою переможницею конкурсу визначення кращих учнів школи в номінаціях «Староста року» та «Лідер року».

2015-2016 рр. була Президентом шкільної учнівської ради та депутатом Парламенту дітей міста Рівного.

Після закінчення школи вступила до Рівненського автотранспортного коледжу за спеціальністю «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» і нині є студенткою ІІ курсу. За період навчання у коледжі зарекомендувала себе старанною студенткою, навчаюся на «відмінно».

Беру активну участь в роботі органів студентського самоврядування, зокрема виконую обов’язки старости групи та заступника Голови ради відділення «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Долучаюся і до благодійності, а саме для дітей-сиріт і дітей з особливими потребами. Займаюся в предметних гуртках, беру активну участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах.

Реалізовую себе і в творчості, беру активну участь в художній самодіяльності.

Є призером фестивалю студентської творчості НУВГП «Студентська весна-2017».

З нагоди Дня студента була нагороджена грамотою за перемогу в щорічному конкурсі визначення кращих студентів коледжу в номінації « Студент року» за високі досягнення у навчанні та активну участь в громадському житті коледжу, також є стипендіатом міського голови Рівного.

Захоплююся творчістю, музикою,танцями,цікавлюся технікою і полюбляю читати. За характером-весела, життєрадісна,енергійна, креативна, відповідальна, маю задатки лідерства. Маю амбіції, силу та бажання самореалізуватися у розвитку студентського самоврядування!

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

Студентська рада – це невід’ємна частина активного життя студентів, яка має функціонувати і в нашому навчальному закладі.

Тому я,як кандидат на посаду голови студентської ради коледжу маю мету створити всі необхідні умови для подальшого розвитку студентського самоврядування в нашому навчальному закладі.

На посаді Голови студентської ради коледжу

планую реалізувати наступне:

1.  Вдосконалення існуючої структури студентської ради, шляхом заохочення студентів до участі в різноманітних заходах

2.   Публічні звіти роботи,зокрема створення розділу «Студентська рада» на сайті коледжу ,де будуть висвітлені найважливіші події, які стосуються функціонування і роботи студентської ради.

3.   Співпраця з студентськими радами гуртожитків №1 та №2, організація дозвілля мешканців гуртожитків,проведення тематичних вечірок.

4. Заохочення волонтерської діяльності: збільшення різноманіття акцій допомоги дитячим будинкам, військовим, які перебувають в зоні АТО.

5. Запровадження нового масштабного виховного заходу “Студентська ліга КВН”

6.  Вирішення питань фінансування студентської ради.

7.  Організація проекту “Наша гордість” з метою відображення досягнень студентів коледжу у галузях культури і спорту.

8. Налагодження зв’язків з іншими ВНЗ України, активна співпраця та обмін досвідом.

АВТОБІОГРАФІЯ

кандидата на пост Голови Студради коледжу

Хлуда Вадима Леонідовича

Я, Хлуд Вадим Леонідович, народився 17 вересня 1999 року в м. Ковель, Волинської област.

Мати, Хлуд Людмила Анатоліївна 1973 року народження, має середню спеціальну освіту, працює у ПТМ «Ковельтепло». Батько, Приходько Леонід Васильович 1972 року народження, на данний час перебуває в зоні АТО.

Я у 2006 році пішов у 1 клас  ЗОШ №8 Волинської області в рідному місті Ковель. У 2010 році перевівся до ЗОШ №1 де закінчив 11 класів  і отримав повну середню освіту і вступив до Рівненського Автотранспортного коледжу  на спеціальність «Організація міжнародних перевезень на автотранспорті».

На даний момент я староста групи Мп-11, беру активну участь у житті коледжу. Хобі – музика, спорт, активний відпочинок. Неодноразово займав призові місця в  змаганнях з туризму.

Маю перемоги в номінаціях «Учень року», «Майстер ландшафту» (ЗОШ №1 2014рік).

За віросповіданням – православний християнин.

Фактично проживаю за адресою:

м.Рівне вул.Віденська 35, кім. 513
 Контактні дані: тел. моб.: (099)0821476
 Е-mail: Khlud.1999@ukr.net

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

Я, Хлуд Вадим Леонідович, студент 1 курсу як кандидат на пост Голови Студентської ради коледжу маю цілісне уявлення про розвиток студентського самоврядування в коледжі та шляхи вдосконалення його майбутньої роботи. Головною метою моєї діяльності буде забезпечення інтересів студентської громади, тому я встановлюю наступні цілі, досягнути та реалізувати  які планую, очолюючи Студентську раду нашого коледжу:

1. Побут студентства:

Сприяння у оновленні душевих кімнат у гуртожитках;

Сприяння в оновленні спортивних майданчиків біля кожного гуртожитку;

2. Зміни, спрямовані на покращення добробуту студентів:

Заохочення студентів до участі у спортивних змаганнях;

Проведення культурно-масових заходів та активного відпочинку студентів;

Сприяти у розробці єдиного інформаційного сайту, де буде зібрана вся навчальна інформація, лекції, електронні версії підручників, тематичні плани;

Проведення тренінгів із захисту прав студентів;

3. Для підвищення соціальної активності будуть проводитися:

Заохочення волонтерської діяльності: збільшення різноманіття акцій, допомога дитячим будинкам, військовим госпіталям та ін;

4.Внутрішньо-структурні зміни:

Створення нової системи для комунікації між студентами, де б вони могли повідомляти про проблеми і факти порушення їхніх прав;

Регулярні засідання Студентської ради та регулярна періодична звітність про проведену роботу; 

Проведення зустрічей – конференцій зі студентами, організація тематичних вечірок.

Студентське самоврядуваня – це не одна людина! Це вся студентська громада, яка навчається у стінах нашого коледжу. І думка кожного повинна бути врахована! Всім учасникам бажаю чесної боротьби

АВТОБІОГРАФІЯ

кандидата на пост Голови Студради коледжу

Наконечного Сергія Ігоровича

Я, Наконечний Сергій Ігорович, народився 11 квітня 2000 року в селі Переброди Дубровицького району Рівненської області.

Батько-Наконечний Ігор Йосипович, будівельник.

Мати – Наконечна Тетяна Василівна, вчитель музики та образотворчого мистецтва.

З 2006 по 2017 р. навчався в Перебродівській загальноосвітній школі. Впродовж шести років був старостою класу, брав активну участь в громадському житті школи, захоплююся футболом- неодноразово був переможцем шкільних змагань.

З 2017 року є студентом Рівненського автотранспортного колежду НУВГП, староста групи Ес-21, заступник Голови студради відділення «Транспортні технології»

Я  - енергійний, комунікабельний, активний в спілкуванні, надійний при виконанні доручень, люблю спорт.

Моя улюблена цитата (автор Роберт Кіосакі): «Ваш мозок може все. Абсолютно все. Головне – переконати себе в цьому. Руки не знають, що вони не вміють віджиматись, ноги не знають, що вони слабкі. Це знає ваш мозок. Переконавши себе в тому, що ви можете все, ви зможете дійсно все».

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата на пост Голови Студради коледжу

Наконечного Сергія Ігоровича

Подаючи заяву на посаду «Голова Студради коледжу», ставлю за мету продовження розвитку парламенту та залучення ще більшої кількості студентів до співпраці у його відділах. Адже сьогодні, як ніколи, студентське самоврядування займає важливу ланку в нашому сьогоденні, готуючи нас до життя. Важливим також є той аспект, що для прийняття  рішень, котрі стосуються студентства, загалом повинні долучатись усі студенти, які мають свою думку щодо певного питання та пропозиції вирішення проблем.

Внутрішні реформи:

Збільшення прозорості в роботі органів самоврядування та відбудова його авторитету: призначення регулярних звітів щодо функціонування структурних підрозділів Студентської ради  та відкритих звітних засідань з наданням кожному студенту можливості взяти в них участь.

Створити сайт студентських ініціатив з метою пошуку можливих спонсорської підтримки  для фінансування проектів РАТК та окремих студентів коледжу.

Налагодження зв’язків з випускниками та проведення з ними неформальних зустрічей, а також спільна робота з організації круглих столів, лекцій, семінарів, культурних та розважальних заходів, заснування низки конкурсів та ігор зі спільною участю студентів та викладачів.

Заохочення волонтерської діяльності: збільшення різноманіття акцій з допомоги дитячим будинкам, військовим госпіталям та ін..

Створення відділу інтернет-публікацій, постійне оновлення контенту на сторінках пабліків Фейсбука, Інстаграму, Вайберу з метою інформування студентства про головні події в коледжі.назад