Студентам ЗВО, які розташовані у зоні бойових дій

Відповідно до наказу ректора здобувачам вищої освіти ЗВО, які розташовані у зоні проведення бойових дій та надання освітніх послуг якими тимчасово призупинено, надано можливість отримати освітні послуги в Університеті.

Директорів навчально-наукових інститутів зобов’язано організувати проведення співбесід та супровід навчання для здобувачів вищої освіти ЗВО, які тимчасово припинили надавати освітні послуги через бойові дії, відповідно до «Тимчасового порядку зарахування до числа слухачів та навчання здобувачів вищої освіти із закладів вищої освіти, в яких навчальний процес не відбувається через активні бойові дії».

Зокрема, здобувач вищої освіти, який бажає отримати освітні послуги у Національному університеті водного господарства та природокористування, звертається до Приймальної комісії Університету для отримання консультацій. Відповідальний секретар Приймальної комісії скеровує здобувача на співбесіду в навчально-науковий інститут, який відповідає за підготовку фахівців з цієї спеціальності в Університеті, та ознайомлює його з графіком проведення співбесід у деканатах.

Здобувач вищої освіти подає до Приймальної комісії заяву щодо зарахування його до числа слухачів (додаток 2). Разом із заявою здобувач вищої освіти пред’являє будь-який документ, що засвідчує особу (паспорт, військовий квиток, службове посвідчення тощо) та документ, що засвідчує статус здобувача вищої освіти (студентський квиток, залікову книжку, копію наказу про зарахування тощо).

ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

Приймальна комісія працює за адресою:
м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 53а, 7-й корпус НУВГП, ауд. 729

Номер телефону Приймальної комісії: +38 (0362) 63-32-22; +38 (063) 120-82-47; +38 (068) 477-83-66

Графік прийому:
Понеділок–П’ятниця:
з 10-00 до 13-00

Додаток 1. Тимчасовий порядок зарахування до числа слухачів та навчання здобувачів вищої освіти із закладів вищої освіти, в яких навчальний процес не відбувається через активні бойові дії

Додаток 2. Заява щодо зарахування до числа слухачів

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters