Університет

Продовжуємо спілкування та навчання в нашій школі «Доброго врядування»

Запрошуємо, приєднуйтесь. Вміти та знати як розвивати свій край – це круто, потрібно та цікаво. «Публічне управління та адміністрування», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Державна служба», «Місцеве самоврядування» - студенти даних освітніх програм навчаються в даній школі.

Хоча пандемія не дає можливості відчути тепло рук один одного, але  час не стоїть на місці, випускники бакалаври та магістри  готуються до майбутніх захистів та подальшого працевлаштування , а здобувачі молодших курсів – не завжди можуть відчути задоволення від онлайн навчання.

Саме тому кафедра «Державного управління, документознавства та інформаційної діяльності»  продовжує альтернативні зустрічі студентів та роботодавців  з якими Ви можете ознайомитись нижче.

15 березня 2021 року

Начальником відділу інтегрованих послу ЦНАП Рівненської міської ради  Тетяною Якобчук  на запрошення доцента кафедри Лариси Маланчук  в рамках занять по дисципліні «Електронне врядування» продемонстровано  «Послуги електронного урядування у ЦНАП м.Рівне».

Відео за посиланням https://drive.google.com/file/d/1sugdzR7PxdeSfRg42j2DfHd_Do1-TKZD/view?ts=605dd534

Кафедра державного управління,
документознавства та інформаційної діяльності