Університет

Захист магістерських робіт майбутніми архітекторами

Днями відбувся захист  атестаційних магістерських робіт  - здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти навчально-наукового інституту будівництва та архітектури спеціальності 191 «Архітектура та містобудування».

Як розповіла доцент кафедри Наталія Лушнікова,  більшість робіт були  високо оцінені членами ДЕК. Головував екзаменаційною комісією доктор архітектури  НУ "Львівська політехніка" Юрій Диба, як і минулого року. Проте цьогоріч Юрій Романович взяв участь у заході дистанційно, через платформу Google Meet.

Представлені студентами роботи (а таких  було п'ятнадцять) стосувалися архітектурно-планувальних  особливостей проєктування центрів ядерних досліджень; трансформації земельного простору при проєктуванні лендформної  архітектури; архітектурно-планувальних принципів  організації сучасних музеїв з елементами інтерактивності; архітектурно-просторових та функціональних особливостей  проєктування артцентрів в умовах реорганізації історичного середовища міста; метафоричних та образно-стилістичних  особливостей  проєктування сучасного православного храму тощо. Окрім того, тематики робіт торкалися проблем модернізації громадських просторів,  сучасних типів будівель та їх комплексів,  соціальних об’єктів.

Усі магістранти на захисті підтвердити рівень своєї загальнотеоретичної і спеціальної підготовки, а роботи, які захищені на найвищий бал,  рекомендовані до участі в огляді-конкурсі.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,