Університет

Новорічні вітання іноземних студентів

18 грудня 2020 напередодні Дня св. Миколая Центр міжнародного співробітництва та освіти організував святкове дійство для іноземних студентів НУВГП.

Захід був спрямований на популяризацію українських традицій серед студентів та відзначення закінчення ще одного навчального року.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувсяначальник відділу роботи з іноземними громадянами Солодкий В.О., який привітав з Днем святого Миколая, яке здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят,  традиційно уособлюючи в собі початок великого всенародного Новоріччя, та звернувся з побажаннями  до студентів

Студенти були не лише глядачамиа й учасниками свята. Вони з радістю висловлювали побажання одне одному, читали вірші та співали пісні.

Традиційно іноземні студенти приготували святковий стіл, на якому були представлені традиційні страви з їхніх країн.

Приємною несподіванкою став вихід святого Миколая з подарунками. Всі учасники свята отримали солодощі від святого Миколая.

Вікторія Свиріпа,
відділ міжнародних зв’язків