Університет

Школа лідерства - новий формат і нова програма

Продовжує роботу Школа лідерства, яка відбувається  в онлайн-форматі за новою програмою з 15 грудня поточного року.

Цільова аудиторія – професорсько-викладацький склад університету. Навчання буде тривати до 30 грудня 2020 року включно, всього 90 годин (3 кредити ЄКТС).

Якщо Вам здається, що знань, які Ви  маєте,  недостатньо, щоб досягнути чогось більшого, то саме на курсах Школи  лідерства Ви зможете отримати  ключові компетентності, які необхідні всім людям для підвищення особистого потенціалу і розвитку, соціальної інтеграції та активного громадянства.

Над розробкою програми курсів підвищення кваліфікації працювали викладачі-фахівці нашого університету з багаторічним стажем роботи. Методи навчання: аудіовізуальні, текстові матеріали, тестування за допомогою навчальної платформи Moodle.

Ви можете дізнатися більше про можливості та ознайомитися з програмами Школи лідерства на навчальній платформі Moodle URL.

Учасники Школи лідерства прослухали надзвичайно цікаву та корисну лекцію ректора університету Віктора Мошинського «Зміни. Принципи ведення змін», яку присвячено стратегії та тактиці ведення змін в нашому університеті.

Директор інформаційно-обчислювального центру (ІОЦ) Віталій Назарук прочитав лекції курсу «Оновлена Седо Айдок з новими бізнес процесами та ЕЦП». Начальник відділу інформаційних технологій ІОЦ Олександр Хоменчук – лекції за курсом «Інструменти та сервіси взаємодії в онлайн-навчанні». З  технологіями  визнання академічної доброчесності (особливості використання сервісів Unplag/Unichek з метою перевірки студентських навчальних робіт на ознаки плагіату) ознайомила на семінарі-практикумі Оксана Чумак, провідний фахівець з адміністрування сайтів відділу інформаційних технологій ІОЦ.

23 грудня відбудеться лекція Олега Лагоднюка, проректора з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи на тему «Стратегія цифрової трансформації освітнього середовища НУВГП».

Попереду надзвичайно актуальні курси Сергія Клімова, завідувача кафедри гідроінформатики ННІВГП «Інтеграція акредитаційних вимог в освітній процес»; «Електронний курс: від розробки до реалізації в навчальному процесі (на основі Moodle)» – Віталія Зощука, провідного фахівця навчально-наукового центру незалежного оцінювання (ННЦНО), «Проєктування оцінювальних матеріалів контролю в ННЦНО» Олександра Мороза, заступника директор ННЦНО; «Розробка мультимедіа навчальних матеріалів» начальника відділу зв'язків з громадськістю Віталія Прокопця

Слухачі, які успішно закінчать навчання, отримають Сертифікати.

Ми вчимо впроваджувати зміни! Зробіть наступний крок на шляху до власної мети вже сьогодні!

Тамара Костюкова,
навчально-методичний відділ