Університет

Бронзова медаль на кубку України з армспорту

11-14 грудня у м. Воловець на Закарпатті відбувся кубок Украйни з армспорту серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь більше 120 спортсменів.

Рівненську область представляли 10 спортсменів, один з них – студент 4 курсу навчально-наукового інституту охорони здоров’я (ННІОЗ), кандидат у майстри спорту Кондратюк Микола. Це його дебютний виступ у дорослих змаганнях. Кондратюк М. показав чудову боротьбу (20 спортсменів у цій категорії),  програв лише заслуженому майстру спорту Жоху Олегу і майстру спорту із Закарпаття та здобув бронзову медаль в категорії 80 кг.

Також вдало виступили наші випускники. Жох Олег переміг в кат. 80, а майстер спорту – Стасюк Сергій зайняв 2 місце в категорії 100+. Вітаємо наших спортсменів і бажаймо подальших перемог.

Тренер збірної Рівненської області, старший викладач кафедри фізичного виховання НУВГП – Комаревич О.Є.

Кафедра фізичного виховання