Університет

Іноземні студенти занурилися в українську культуру

11 грудня на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов чудовий захід − перша частина проєкту «Українська культура − наше послання у майбутнє», основною метою якого було сприяння популяризації української культури серед молоді.

На заході були присутні начальник відділу роботи з іноземними громадянами Солодкий В.О., співробітниці відділу та іноземні студенти НУВГП.

Під час заходу іноземні студенти мали змогу відвідати виставку вишивки та майстер-клас від відомої Рівненської вишивальниці Зої Лагнюк, виставку ляльок-мотанок Поліського краю та майстер-клас виготовлення етнічної ляльки-мотанки від лялькарки з Дубровиці Оксани Довжик, виготовлення новорічної листівки з акварельним малюнком та елементами витинанки від аквалеристки Ольги Теренчук.

Запальні українські весільні танці подарував Мізоцький аматорський колектив «Фурор 18+», також познайомилися з автентичним поліським костюмом завдяки лекції завідувачки сектору Рівненського краєзнавчого музею Пархоменко Тетяни.

Наші студенти-іноземці ділилися своїми враженнями від перебування в Україні, Фатіма Ахамада із Союзу Коморських островів заспівала пісню «Несе Галя воду» та виготовила справжню мотанку, Трухілійо Матіас та Мієто Аріель із Еквадору читали вірші Тараса Шевченка і вишивали хрестиком.

Вікторія Свиріпа,
відділ міжнародних зв’язків