Університет

Олімпіада з цифрової грамотності «Цифрограм»

Олімпіада з цифрової грамотності «Цифрограм»

Кафедра комп’ютерних технологій та економічної кібернетики у 2020 році розпочала підготовку фахівців за новою освітньою програмою «Цифрові технології дистанційної освіти». Реалізація даної освітньої програми сприятиме розвитку цифрової грамотності молодого покоління та всього населення регіону. В рамках реалізації програми розвитку цифрової грамотності кафедра комп’ютерних технологій та економічної кібернетики за сприяння  платформи «Дія. Цифрова освіта» провела олімпіаду з цифрової грамотності серед студентів. В олімпіаді взяли участь більше 160 студентів різних спеціальностей НУВГП, які продемонстрували високий рівень цифрової грамотності. Середній бал учасника олімпіади склав 76,5. 

Вітаємо переможців олімпіади:

1 місце (101 бал з 111) – Сельвесюк І.І., студентка 3 курсу, група ІСТ-31, освітня програма «Інформаційні системи та технології»;

2 місце (100; 98 балів) – Руднічок М.М., студент 3 курсу, група ВІВТ-31; Поліщук Д.О., студент 1 курсу, група ПУА-11;

3 місце (97 балів) – Демчук А.О. (УПЕП.ЕК-11); Павлюк Ю.Ю. (ПУА-11); Кушнірук І.В. (ЦТ-11).

Національний тест на цифрову грамотність Цифрограм втілений за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Платформу «Дія. Цифрова освіта» розроблено за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge. Сертифікат Цифрограм враховується на таких платформах з працевлаштування: jooble, rabota.ua, work.ua.

 

Володимир Василів,
кафедра комп’ютерних технологій та економічної кібернетикиназад