Університет

Команда маркетологів НУВГП виборола гран-прі креатив-баттлу «Рекламний Полігон»

16-18 листопада відбувся міжнародний креативний рекламний турнір (у форматі креатив-баттлу) «Рекламний Полігон». Співорганізаторами турніру «Рекламний Полігон» виступили Спілка рекламістів України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут журналістики, Міжнародний професійний журнал «Маркетинг і реклама».

В режимі Хакатону за 48 годин кожна із 21 заявлених команд із ЗВО України створювала рекламні проєкти по трьох брифах: «Check in the white – вимагай фіскальний чек на техніку!», «Безпечне водокористування для населення та бізнесу» та «Пластиковим пляшкам – не  місце у відходах! Друге життя пластиковому пакуванню!». Вперше цьогоріч участь у турнірі взяли і команди студентів спеціальності «Маркетинг» Національного університету водного господарства та природокористування – «Рекламні леви» (у складі студентів 2 курсу під керівництвом доц. Оксани Мартинюк) та «МРТ» ( у складі студентів 4, 5, 6 курсів та аспіранта під керівництвом проф. Мар’яни Мальчик).

Вибір переможців здійснювали члени журі на чолі з креативним директором креативної компанії Saatchi & Saatchi Ukraine Костянтином Шнайдером, серед яких профі-рекламісти і представники партнерів «Рекламного Полігону» – компанії PepsiCo Ukraine, мережі «Фокстрот» та Samsung Electronic Ukraine.

За результатами оцінювання експертів гран-прі конкурсу виборола команда «МРТ», потрапивши у шорт-лист одразу за трьома брифами (за брифом «Check in the white – вимагай фіскальний чек на техніку!» разом з командою «Рекламні леви») та виборовши І місце за брифом «Безпечне водокористування для населення та бізнесу» і ІІ місце за брифом «Пластиковим пляшкам – не місце у відходах! Друге життя пластиковому пакуванню!».

Дякуємо організаторам, партнерам і членам журі за проведені майстер-класи та високу оцінку результатів роботи команд студентів НУВГП на національному рівні.

Павло Макарчук,
відділ зв'язків з громадськістю