Університет

Співпраця з представниками атомних станцій регіону

19.11.2020 на кафедрі АЕКІТ НУВГП відбулася виробнича нарада завідувача кафедри професора Древецького В.В. зі спеціалістами атомних електростанцій: Рівненської АЕС (м. Вараш) та Хмельницької АЕС (м. Нетишин).

Інтереси роботодавців від Рівненської АЕС представляли заступник начальника електроцеху по роботі з персоналом Рибачок Олег Іванович та інженер технологічногозахисту та блокування і сигналізації Хом’як Олександр Леонідович. Від ХАЕС в нараді приймали участь начальник лабораторії комплексів технологічних процесів та програмно-технічних комплексів ГульчукОлександр Архипович та інженер з охорони праці електроцеху Рудий Сергій Васильович.

Під час наради було обговорено побажання стейкхолдерів до врахування при модернізації освітніх програм бакалаврів та магістрів по спеціальностях 141 та 151 приділити увагу підвищенню практичної підготовки шляхом залучення інженерного персоналу АЕС до читання окремих лекцій та підготовлених, для вільного вибору студентів, спеціальних навчальних дисциплін.

В цілому рівень підготовки випускників кафедри задовольняє роботодавців, оскільки її випускники працюють по спеціальності на керівних посадах на АЕС. Звернуто увагу на необхідність вміння випускників університету співпрацювати з трудовими колективами та вільно спілкуватися на технічній мові, що передбачає оцінюваннязнань студентів в університеті у виді письмових та усних іспитів, та набуття ниминавиків співпраці з спеціалістами іншого профілю.

Відбулося ознайомлення спеціалістів АЕС з навчально-лабораторною базою кафедри та досягнуто домовленість про допомогу в її поліпшенні шляхом передачі обладнання університету для навчальних цілей. Досягнуто домовленість про спільну профорієнтаційну роботу в містах та селах, які територіально наближені до атомних станцій.

Кафедра автоматизації електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій