Університет

Міжнародний день студента у НУВГП

17 листопада в Національному університеті водного господарства та природокористування традиційно відзначався Міжнародний день студентаПрацівники Центру міжнародного співробітництва та освіти запросили до конференц-зали студентів-іноземців, яких привітали зі святом, а також вручили їм цінні подарунки.

З вітальним словом до студентів та присутніх звернулася проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, професор Савіна Наталія БорисівнаЦьогоріч, в умовах дотримання правил соціального дистанціювання, святкування відбувалося в обмеженому колі, і тому на зустріч були запрошені лише найактивніші представники студентства з різних країн світу, які навчаються в НУВГП.

Окрім привітань і нагород, студентів очікував солодкий стіл, а також змога дати, можливо, своє перше інтерв’ю телеканалу «Суспільне Рівне».

Відділ роботи з іноземними громадянами