Університет

Місце НУВГП в стратегії розвитку міста Рівне

«Місце НУВГП в стратегії розвитку міста Рівне» − саме на цю тему 17 та 18 листопада в нашому університеті відбулось 2 зустрічі із двома кандидатами на пост міського голови міста Рівне Віктором Шакирзяном та Олександром Третяком відповідно.

Обоє кандидатів звернулись до НУВГП з проханням про проведення подібних зустрічей та використання для цього онлайн-платформи університету, адже завдяки пакету Googlefor Education ми маємо майже необмежені можливості користування Google MeetНУВГП зі свого боку створив абсолютно рівні умови, можливості та регламент зустрічі, адже ми за справедливість і нам не байдуже те, яким буде Рівне за декілька років.

Наша платформа дає можливість одночасного підключення для 100 користувачів, і на обох зустрічах був аншлаг.Причому аудиторія слухачів нараховувала майже однакову кількість студентів та викладачів.

Серед основних питань – співпраця кандидатів з НУВГП у випадку їхнього обрання на пост міського голови з низки питань, в яких наш університет може надати фахову та професійну підтримку. Для прикладу: питання екології, проблеми водного господарства (затоплення, забруднення стоків, подача води до будинків, водні артерії Рівного),транспортні проблеми, можливості співпраці міста та студентства, різноманітні практики, забудова міста, архітектура, технологічні та ІТ-рішення тощо.

Наш університет є і завжди був відкритим до співпраці із владою та бізнесом, тому незалежно від того, хто саме переможе на виборах, ми запропонуємо адміністрації міста зустрічі для знайомства з можливостями університету та проблемами міста, які ми в змозі фахово вирішувати.

Віталій Прокопець,
відділ зв’язків з громадськістю