Університет

Вітаємо команду АГР-41 з перемогою в онлайн грі брейн-ринг 2020 «Агрономія – багатогранна»!

З нагоди Міжнародного Дня студента 17 листопада відбулася Гра Брейн-ринг 2020 «Агрономія – багатогранна»серед студентів-агрономів Національного університету водного господарства та природокористування.

Гра відбулася онлайн за допомогою додатка Google Meetякий використовується традиційно для повноцінного дистанційного навчального процесу у НУВГП. У грі взяти участь 4 команди студентів-агрономів: АГР-21 та АГР-31(капітани Новак Наталія та Філіппова Руслана) , АГР-41 та АГР-21інт (капітани Дуляк Василь та Шпітун Вадим).

Гра проходила за традиційними правилами всім відомого Брейн-рингу і тривала для кожного туру стільки часу, скільки потрібно було для набору однією із команд 3 очківабо більшості очків, не менше 3-х. Тривала гра два тури, якы зайняли близько 1 години. В першому турі відбулося 2 бої: між командами АГР-21 та АГР-31 та між командами АГР-41 та АГР-21інт. Переможцями I-го туру стали команда АГР-31 з рахунком 3:0 та команда АГР-41 з рахунком 3:2. Всі команди боролися достойно, розвернувши справжні баталії.

У II-му турі бій відбувався між переможцями I-го туру: командою АГР-31 та командою АГР-41 та завершилася на 5-му питанні із рахунком 3:2 на користь команди АГР-41.

Вітаємо Команду АГР-41 (Василя Дуляка, Антонюк Анну, Ярмосюка Віталія, Люшина Назара, ЛяшукМарину та Грищука Юрія) з блискучою перемогою!

Дякуємо командам АГР-21інт, АГР-31 та АГР-21 за потужні та цікаві бої у Брейн-рингу 2020 «Агрономія – багатогранна»!

Кафедра агрохімії, ґрунтознавства та землеробства