Університет

З міжнародним днем студента!

Шановні студенти!

Щиро вітаю Вас із Міжнародним днем студента!  Цей день зближує та об'єднує молодь з усього світу, всі покоління студентів, як теперішніх так і колишніх. Бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Підходить до завершення цей непростий рік. Новий формат навчання змусив підійти до вищої освіти по-новомустудентам та викладачам. Проте навчання онлайн відкриває Вам нові можливості,  дозволяє раціонально використати час та  продовжувати здобувати омріяний фах з будь-якої точки  України. Потрібно лише відповідально підійти до цього процесу. Адже саме Ви поставили собі за мету здобути якісну та сучасну вищу освіту. Університет та викладачі зі свого боку роблять усе можливе, щоб навчання на онлайн-платформібуло не лише якісним, а й цікавимгнучким та мобільним.

Студенти завжди були авангардом української молоді. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня студента, будьте здорові, успішні та з  активною життєвою позицією!

Віктор Мошинський,
ректор НУВГП