Університет

Обговорюємо питання розробки силабуса

4 листопада поточного року відбулося в онлайн форматі  за допомогою платформи Google Meet чергове засідання робочої  групи з питань розробки методичних рекомендацій до створення силабусів навчальних дисциплін.

Засідання відбувалось під головуванням Олега Лагоднюка, проректора з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи.

У складі робочої групи начальник відділу якості  освіти Віктор Корбутяк, начальник  навчально-наукового центру незалежного оцінювання Федір Швець, директори  ННІ Руслан Макаренко та Микола Марчук, а також представники навчально-наукових інститутів.

Варто зауважити, що цього разу на засідання робочої групи було запрошено керівників освітніх програм та членів науково-методичної ради університету. В засіданні взяли участь  76 науково-педагогічних працівників.

На засіданні було розглянуто питання змісту та наповнення вищезгаданих методичних рекомендацій, а також можливі зміни до Положення про силабус.

Наступну зустріч робочої групи в онлайн форматі заплановано 18 листопада  2020 року на 14.30. Запрошуємо керівників освітніх програмчленів науково-методичної ради університету та всіх бажаючих долучитися до обговорення важливих питань щодо запровадження силабусів в університеті.

Тамара Костюкова,
учений секретар науково-методичної ради