Університет

День Незалежності Республіки Туркменістан

27 жовтня 2020 року свій День Незалежності відзначила Республіка Туркменістан. В нашому університеті навчається значна кількість студентів- представників цієї країни. З нагоди Дня Незалежності Туркменістану у приміщенні навчального корпусу № 1 НУВГП відбулася зустріч працівників Центру міжнародного співробітництва та освіти зі студентами з Туркменістану. Присутні студенти поділилися враженнями щодо навчання в НУВГП, розповіли про історію, традиції та культурні особливості своєї країни. Активне обговорення викликала тематика щодо можливостей подальшого збільшення кількості студентів з Туркменістану, які навчатимуться в університеті. Староста іноземних студентів, студент з Туркменістану  Мухаметгули Атакарриєв, з нагоди свята своєї країни, власноруч за традиційним рецептом приготував плов та інші страви, якими і почастував учасників зустрічі.

Працівники Центру міжнародного співробітництва та освіти щиро побажали студентам професійного зростання в стінах НУВГП, міцного здоров’я, щастя та миру Туркменістану.

Відділ роботи з іноземними громадянами ЦМСО