Університет

Risk Management: Interdisciplinary Approach

Продовжується міжнародна співпраця науковців кафедри обліку і аудиту із закордонними навчальними закладами. Викладачі кафедри обліку і аудиту професори Левицька С.О. та  Антонюк О.Р.  взяли участь в XVIІІ  Міжнародній науковій конференції  «Risk Management: Interdisciplinary Approach», яка  відбувалась 21-22 жовтня 2020 року на базі Природничо-гуманістичного університету м. Седльце (Польща). Дана конференція традиційно об’єднує науковців різних країн (Польща, Угорщина, Німеччина, Латвія, Румунія, Грузія, Росія), які і цього року представили цікаві та актуальні доповіді з питань ризиків діяльності в бізнесі, фінансах, публічному управлінні. Тема доповіді професора Левицької С.О. стосувалась потенційних ризиків в освіті (за результатами проведеного соціологічного опитування студентів економічного напрямку НУВГП та, відповідно, Природничо-гуманістичного університету), професор Антонюк О.Р. представила результати наукового дослідження складу та ризиків діяльності в процесі надання різних видів аудиторських послуг.

За програмою конференції, протягом наступного дня роботи конференції було прочитано тригодинні курси лекцій для польських студентів (тематика лекторів з різних країн була досить цікавою та різноплановою – представлено в переліку). Виступи на секційних засіданнях та лекції проф. Левицька С.О. та Антонюк О.Р. проводили англійською мовою.

Кафедра обліку і аудиту