Університет

«Година в метро» розпочала 10 ювілейний сезон!

20 жовтня у клубі-кафе «Сучасник» відбулася літературно-театральна вистава «Граф Монте-Крісто» від СО Літературно-театральна платформа «Година в метро». У постановці взяли участь активні рівняни, випускники та студенти НУВГП. Захід відбувся з урахування карантинних обмежень: збереження соціальної дистанції, дотримання маскового режиму та температурного скрінінгу.

Цьогоріч «Година в метро розпочала 10 ювілейний сезон, і хоча його початок припав на період пандемії, організатори обіцяють ще більше дивувати свого глядача, шукати нові форми роботи і зробити цей сезон проекту неймовірно цікавим!

Геніальний Олександр Дюма писав: «Живіть же і будьте щасливі… І ніколи не забувайте, що поки не настане день, коли Господь відкриє перед людиною завісу майбутнього, вся людська мудрість полягатиме у двох словах: чекати та сподіватися.» Тому чекаємо і сподіваємося на швидке закінчення карантину.

Ксенія Косюк,
голова СО "Літературно-театральна платформа "Година в метро"