Університет

Форми організації занять з фізичного виховання в умовах карантину

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, зокрема в м. Рівне, та можливістю переходу навчання студентів університету на онлайн навчання, колективом кафедри фізичного виховання були розглянуті різні підходи проведення занять в умовах карантину з застосуванням сучасних інформаційних технологій.

У режимі онлайн відбувся методичний семінар, на якому були обговорені питання організації навчальних та тренувальних занять та їх змістформи надання консультацій та забезпечення можливості спілкування викладачів зі студентами засобами дистанційного навчання в умовах карантину.

З метою вдосконалення професійних навичок проведено відео зустріч через програму Google meet та запропоновано форми контакту зі студентами через корпоративну електронну пошту та в телефонному режимі.

Прийнято рішення, що викладачі кафедри, використовуючи у роботі цифрові технології навчання, мають застосовувати найбільш вдалі методичні прийоми для опанування навчальної програми студентами на віддалі, підбирати такі тренування, відео-лекції, презентації, майстер-класи, завдання та комплекси вправ для розвитку фізичних якостей, що не потребують спеціального обладнання, інвентарю та можуть бути виконані в домашніх умовах.Тренування збірних команд університету та підготовчих відділень з видів спорту відбуваються у звичному режимі.

Кафедра фізичного виховання