Університет

Наші у фіналі регіонального дебатного турніру з політичних реформ

Нещодавно відбувся регіональний дебатний турнір з політичних реформ на платформі zoom, в якому взяли участь наші студенти 3 курсу, спеціальності "Правознавство" Щевич Ірина та Борбелюк Ольга.

Теми дебатів були наступними:

1) Уряд має реформувати шкільну освіту включивши до неї курс політичної освіти;
2) Уряд має завершити реформу місцевого самоврядування скасувавши рівень районів;
3) Уряд має надати право голосу на виборах лише платникам податків.

Перед дебатами було проведено навчання у вигляді онлайн-уроків з кожної теми, це допомогло студентам у захисті своєї позиції на турнірі. Хорошим досвідом слугувала система за допомогою якої відбулись політичні дебати, а саме за британським форматом. Турнір відбувався в два так звані раунди. Спочатку всі команди були поділені на кімнати, в яких проходили дебати за умовою, що кожна гра змінювала учасників. Після двох ігор за кількістю загальних набраних балів в фінал вийшло 4 команди, серед яких була й команда з НУВГП. Загалом дівчата задоволені своїми результатами, проте стверджують, що це тільки початок, адже завжди є куди рости і розвиватись, а політичний турнір слугував чудовим досвідом для розвитку своїх професійних навиків.

Ірина Щевич,
ННІП